+420 605 205 054 reality@petravoznicova.cz

Rodinný dům 370 m²

Rychvald

12.000.000 Kč

Atypická dispozice

370 m² 

Plocha zahrady 1 201 m² 

Celková rozloha 1 983 m2

Na prodej

Nabízím Vám k prodeji rodinný dům o dvou podlažích, který se nachází na atraktivním stavebním pozemku. Tento moderně koncipovaný dům je ideální volbou pro Ty, kteří hledají kombinaci klidného rodinného bydlení a flexibilního prostoru k podnikání, nabízí se zde také možnost využití nadstandardního prostoru výhradně pro bytové potřeby.

První podlaží domu je rozděleno do dvou částí. První část je komerčním prostorem – kanceláří – s vlastním sociálním zázemím a kuchyní. Jednoduchou investicí se z tohoto prostoru může vytvořit bytová jednotka 1+1.

Druhá část je využívána jako bytová jednotka o dispozici 2+kk s terasou a vstupem do zahrady.

Ve druhém podlaží, které je přístupné schodištěm ze společných prostor, se nachází další samostatná bytová jednotka o dispozici 3+kk + 2x šatna. Obě bytové jednotky jsou plně pronajaty. Vstup do domu je společným vchodem.

Dům disponuje menší půdou a je celopodsklepen.

Před 3 lety proběhla kompletní rekonstrukce: nová fasáda, zateplení, izolace, okna plastová – trojsklo (Thermolux), nové rozvody vody, topení, elektřiny, plechová střecha.

Vytápění je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem (Vaillant). Na pozemku se nachází vlastní studna, obecní vodovod, kanalizace.

Hospodářská budova, která prošla rovněž rekonstrukcí, je vybavena vlastním WC, příprava na instalaci umyvadla. Nabízí se zde dostatek místa pro parkování až 4 aut. Hospodářská budova je ideální pro různé využití – od podnikatelských prostor až po soukromé využití. V zadní části této budovy se nachází venkovní posezení.

Pozemek u domu je pečlivě upraven, celooplocen, osázen stromy a keři, což vytváří příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek, současně nabízí dostatek prostoru pro parkování až 10 aut.

Velkou devízou je zde kvalitní a prostorné volejbalové hřiště, které nabízí skvělé možnosti pro volnočasové aktivity.

Poloha domu je strategická – výborná dostupnost do okolních měst (Ostrava 5 km, Bohumín 5 km, Orlová 4,5 km, Karviná 16 km), autobusová zastávka cca 1 minutu chůze od domu. V blízkosti se nachází Penny Market, školka, škola, hospůdky.

Doporučuji prohlídku.

Petra Voznicová

Realitní makléř

Telefonní číslo

+420 605 205 054

E-mail

reality@petravoznicova.cz

Petra Voznicová / Komplexní realitní služby

E-mail

reality@petravoznicova.cz

Kancelář

Puchmajerova 489/7, 702 00 Moravská Ostrava

Telefonní číslo

+420 605 205 054

Otvírací doba

24/ 7 / 365

Nemovitosti mají svůj vlastní jedinečný příběh a já se těším na každý jeden, který s Vámi budu moci prožívat!

Copyright © 2024
Petra Voznicová