+420 605 205 054 reality@petravoznicova.cz

Rodinný dům 130 m²

PODVIHOV, okres OPAVA

9.990.000 Kč

5+kk

130 m² 

Celková rozloha 600 m2

Na prodej

Nabízím Vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Podvihov, zkolaudovanou v roce 2019. Dům se nachází v klidné lokalitě nedaleko lesů Podvihovského Mlýnku se spoustou cyklostezek. V blízkosti domu je točna autobusů MHD, které zajíždějí přímo do centra Opavy.

Nemovitost má užitnou plochu 130 m2 a nabízí pozemek s celkovou rozlohou 600 m2.

Jednopodlažní nepodsklepená stavba 5+kk s terasou, altánem a zastřešeným parkovacím stáním je situována na pozemku s mírným náklonem na jihovýchodní stranu. Vjezd je přes dálkově ovládanou bránu přímo na zastřešenou, dlážděnou část před domem s místem pro parkování dvou automobilů. Pod zastřešenou částí je dřevěný sklad a nabíjecí stanice pro elektromobil.

Dřevěná terasa je podél jižní strany domu. Vstup na terasu je terasovými dveřmi z obývacího pokoje a dvou dalších pokojů. Na východní straně domu je zastřešené venkovní posezení s pěkným výhledem na protější údolí a lesy.

Dispozičně je dům postaven jako 5+kk s dvěma koupelnami, technickou místností, zádveřím, chodbou a šatnou v ložnici.

Obývací pokoj s kuchyní je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnou myčkou nádobí, indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou. Vedle kuchyňské linky je spížka pro uskladnění potravin.  Součástí kuchyňského ostrůvku je vinotéka, ve výklenku u spížky je umístěna americká lednice. V domě jsou dvě koupelny se sprchovými kouty a WC. V technické místnosti je umístěna technologie k rekuperaci, tepelnému čerpadlu, akumulační nádoby a bateriové úložiště k fotovoltaické elektrárně a místo pro pračku a sušičku.

V místnostech a na chodbě jsou vinylové podlahy, v koupelnách je dlažba. V chodbě je automatické noční LED osvětlení. V zádveří je velká vestavěná skříň s botníkem a věšákem. Dům je napojen na vodovod, odpady jsou svedeny do jímky.

Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu v pasivním standardu třídy A s vnitřní rekuperací, fotovoltaickou elektrárnou 4,41 kWp s bateriovým úložištěm a tepelným čerpadlem pro vytápění podlahového topení a ohřev vody.  

 

Doporučuji prohlídku

Petra Voznicová

Realitní makléř

Telefonní číslo

+420 605 205 054

E-mail

reality@petravoznicova.cz

Petra Voznicová / Komplexní realitní služby

E-mail

reality@petravoznicova.cz

Kancelář

Puchmajerova 489/7, 702 00 Moravská Ostrava

Telefonní číslo

+420 605 205 054

Otvírací doba

24/ 7 / 365

Každá nemovitost má svůj jedinečný příběh a já se těším na každý jeden, který s Vámi budu moci prožívat!

Copyright © 2024
Petra Voznicová